Spółka TECH-PROJECT została założona w 2010 roku w Radomiu przez inż. Karola Miąskiewicza.

 

Firma specjalizuje się w dostawach precyzyjnych części toczonych i frezowanych dla przemysłu maszynowego, elektrotechnicznego i samochodowego.

 

Nasza działalność oparta jest o wykwalifikowaną kadrę inżynierską oraz nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość produktów i usług w konkurencyjnych cenach.

 

Działalność spółki ukierunkowana jest na współpracę z renomowanymi producentami maszyn i urządzeń z Niemiec, Szwajcarii oraz kooperantami z Polski. Nasi klienci produkują specjalistyczne urządzenia elektrotechniczne i elektroniczne, oraz maszyny przemysłowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu z klientami o wysokich wymaganiach – wypracowaliśmy rozwiązania organizacyjne spełniające ich wymagania zarówno jakościowe jak i terminowe.

 

Dynamiczny rozwój  spowodował nowe wyzwania przed naszą firmą.

 

W roku 2016 Gmina Miasta Radomia reprezentowana przez Prezydenta Miasta pomogła w pozyskaniu działki położonej  na terenie Radomskiej Strefy Gospodarczej, na której to firma  w ciągu najbliższych dwóch lat wybuduje nową siedzibę wraz z halą produkcyjną.

 

Spółka TECH-PROJECT planuje rozbudowę istniejącego parku maszynowego o następne nowoczesne maszyny i dzięki temu powstaną nowe miejsca pracy.

 

 

+48 609 425 898
ul. Tartaczna 16/18, Radom