Zatrudnimy

  1. Doświadczonych operatorów obrabiarek cnc tj. tokarki ze sterowaniem Fanuc, Centra frezerskie ze sterowaniem Heidenhein, Sinumerik oder Winmax

    Wymagania:
    – min. 3 letnie doświadczenie przy obsłudze obrabiarek cnc
    – profesjonalizm
    – dobra samoorganizacja pracy

    Oferujemy:
    – wysokie zarobki od 3000 do 6000 brutto uzależnione od efektów pracy
    – prace w młodym i dynamicznym zespole
    – dobrą atmosferę pracy

  2. Kontrolera jakości i pełnomocnika ds. systemu zapewniania jakości

    Wymagania:
    – Min 2 lata doświadczenia na stanowisku kontrolera jakości
    – Znajomość systemów zarządzania jakością ISO 9001
    – Dokładność, rzetelność, pracowitość
    – Dobre umiejętności organizacyjne
    – Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

    Oferujemy:
    – Rozwój osobisty poprzez uczestnictwo w pisaniu i wdrażaniu procedur wewnętrznych związanych z wdrożeniem systemu ISO9001
    – Intersujące wynagrodzenie od 3000 do 6000 zł brutt zależne od rezultatów pracy
    – Praca przy produkcji specjalistycznych elementów

  3. Technika ze znajomością języka niemieckiego.:

    Zakres obowiązków:
    – Kontakt z klientem niemieckojęzycznym ws. technicznych
    – Składanie ofert cenowych
    – Kosztorysowanie produktów

    Wymagania:
    – Wykształcenie wyższe techniczne
    – Znajomość języka niemieckiego
    – Znajomość technik wytwarzania a w szczególności technologii ubytkowej
    – Duża motywacja do pracy

    Oferujemy:
    – Ciekawą pracę związaną z kontaktem z klientem zagranicznym
    – Wyjazdy do Niemieckich i Szwajcarskich fabryk
    – Prowizja od rentowności pozyskanych produktów
    – Wynagrodzenie podstawowe około 3000-4000 zł brutto + prowizja

+48 609 425 898
ul. Tartaczna 16/18, Radom